Przejdź do treści

Kim jesteśmy

Firma Ecotecto jest producentem jedynego w swoim rodzaju gotowego do użycia wapiennego tynku bezcementowego oraz gruntu sczepnego z piaskiem kwarcowym. Produkujemy materiały najwyższej jakości, dbając przy tym o zdrowie Państwa rodziny. Nasze produkty posiadają certyfikat CE (tynk wapienny Munitor Start i Finish) oraz certyfikat Polskiego Związku Higieny (grunt sczepny z piaskiem kwarcowym).

Tynki wapienne - naturalne, zdrowe, trwałe, po prostu tradycyjne

Stawiamy na zdrowie. Nasz tynk wapienny Munitor nie zawiera cementu. Jest nieszkodliwy dla ludzi oraz przyjazny dla środowiska i co równie ważne, posiada właściwości paroprzepuszczalne. Tynk Munitor nie jest typową zaprawą tynkarską  znaną dotychczas. Wyróżnia go znakomita przyczepność do prawie każdego podłoża. Dzięki swojej wysokiej elastyczności powierzchnia z niego wykonana NIE PĘKA. Tynk nadaje się do nakładania cienkich jak i grubych warstw od 2mm do 30 mm (jedna warstwa). Nasz tynk nie wymaga podrzutki  cementowej. Dla zachowania jeszcze lepszych rezultatów przyczepności tynku do podłoża, powierzchnię przed nałożeniem tynku Eco Tecto Munitor należy zagruntować gruntem Eco Tecto Mun-B. Produkt posiada atest Polskiego Związku Higieny.

Materiały które Państwu oferujemy
są w 100% hipoalergiczne.

Wybierając naszą technologię mają Państwo gwarancję jakości potwierdzoną atestem oraz pewność, iż materiały z których wykonany jest Państwa dom są bezpieczne dla zachowania waszego zdrowia oraz co ważne są ekologiczne. Nasze tynki wapienne są odporne na zasiedlenie przez mikroorganizmy. Jest to związane z tym, że wapno hydratyzowane posiada odczyn zasadowy, który nie jest tolerowany przez większość grzybów domowych. Stąd od wieków stosowano i nadal stosuje się bielenie ścian mleczkiem wapiennym (wapno rozrobione z wodą).

Dzięki zastosowaniu naszych produktów zabezpieczacie się Państwo w 100% przed wystąpieniem w Państwa domu grzybów oraz pleśni. Nasze motto “Zacznij mieszkać zdrowo!”. 

Ecotecto Sp. z o.o.
32-436 Tokarnia.
Tokarnia 382

biuro@ecotecto.com

Regulamin sklepu online