Przejdź do treści

Tynk dekorcyjny, zdrowy i ekologiczny

  • przez
Tynk dekoracyjny, Tynk architektoniczny, Beton dekoracyjny, Beton architektoniczny

Nowoczesne budownictwo, ciekawe wzory na ścianach, dekoracje to wszystko jest możliwe. Nasz Ekologiczny Tynk Wapienny DM1, idealnie sprawdza się w takich zadaniach.  Dzięki unikatowym właściwością naszego produktu można go stosować jako tynk dekoracyjny. Nadawać nowych kształtów naszym wnętrzom, tchnąć w otaczające ściany nieco energii i życia. A wszystko z dbałością o zdrowie i ekologię. Nasz produkt nie zawiera cementu. Jest przyjazny dla człowieka. Ściany wykonane z wykorzystaniem Ekologicznego tynku wapiennego DM1, tworzą unikatowy mikroklimat, w którym chce się przebywać , w którym człowiek lepiej się czuje, w którym po prostu człowiek chce mieszkać. 

Twórz swoje własne inspiracje. Po za wyobraźnią nie ma żadnych barier. Wzory pomysły nowy indywidualny design z prostym w nakładaniu tynkiem wapiennym. Produkt jest gotowy do użycia. Otwierasz wiadro i nakładasz na ścianę. Wytworzony w oparciu o zdrowe skłądniki

Innowacyjna technologia pozwalająca ze ściany zrobić prawdziwe arcydzieło. Beton architektoniczny, tynk dekoracyjny, czy zwykły tynk wapienny. Wybór należy do nas. Ekologiczny tynk wapienny DM1 oferuje ogromne możliwości. Możemy tworzyć przeróżne kompozycje, klimatyczne scenariusze nadające charakteru naszym wnętrzom. Bądź oryginalny stwórz niepowtarzalne pomieszczenia, które staną się inpiracją dla innych. Sam też możesz wykorzystać te inpiracje . My oferujemy produkt, który Ci to umożliwia.

Tynk dekoracyjny, Tynk architektoniczny, Beton dekoracyjny, Beton architektoniczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *